Про нас

Biocodex Academy

Це освітній проєкт для лікарів від фармацевтичної компанії Біокодекс Україна.
Наша місія: донести важливість мікрофлори кожному лікареві. Тут ви можете ознайомитися з публікаціями та вебінарами за участі провідних фахівців в сфері гастроентерології, педіатрії та мікробіології.

BIOCODEX В УКРАЇНІ

Історія Biocodex розпочалася в 1923 році з відкриття дріжджів Saccharomyces boulardii CNCM I-745® Генрі Булардом в Індокитаї. У 1953 році компанія стала світовим лідером у галузі пробіотиків. Сьогодні Biocodex трансформувався, посиливши свій розвиток у трьох напрямах: мікробіота, здоров’я жінок та орфанні препарати. Продукція компанії представлена 20-ма різними філіями по всьому світу та понад 1500-ми співробітниками.

about_us_bacteries

Історія Biocodex почалася далеко в 1923 році. Тоді Генрі Булард в Індокитаї відкрив дріжджі Saccharomyces boulardii CNCM I-745®, що стали початком нашого шляху. У 2023 році ми святкуємо 100 років світового лідерства у галузі пробіотиків. Але наша подорож тільки розпочинається!

Biocodex в Україні з’явився у 2014 році, коли країна переживала складний період початку війни та економічної кризи. Незважаючи на це, ми вирішили допомагати і розвиватись разом з вами. Зараз Біокодекс Україна є передовим у галузі мікробіоти, з флагманським пробіотиком Biocodex Enterol® та лідером у категорії вушного болю за допомогою препарату Otipax®.

Ми прагнемо поширювати свої знання та навички, тому створили Інститут Мікробіоти Biocodex, Академію Biocodex та Фонд Biocodex Microbiota. Наша мета полягає в заохоченні та популяризації досліджень у галузі мікробіоти. Ми віримо, що спільна праця та обмін знаннями є ключем до успіху.

Сьогодні Біокодекс Україна продовжує розвиватись в умовах війни, пропонуючи вам інноваційні продукти, які створюють кращі альтернативи існуючим рішенням. Ми пишаємося світовими брендами, такими як Symbiosys Alflorex®, Asacol®, Recream®, Nailner® та Poxclin®, які допомагають нам досягати цієї мети.

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Biocodex – це глобальна компанія, що створює і поширює високоякісні фармацевтичні продукти та медичні рішення для пацієнтів у понад 120 країнах світу. Ми зосереджуємося на двох основних напрямках – інноваційних рішеннях для мікробіоти та ліках від орфанних захворювань.

Наша компанія поєднує внутрішню наукову діяльність з партнерством з науково-дослідними організаціями. Ми також надаємо підтримку молодим стартапам та інвестуємо в їхні проєкти. Все це допомагає нам зберігати наші лідерські позиції в галузі інновацій та якості.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА

Biocodex має власний науково-дослідний центр. Він був відкритий у 1989 році у мальовничому місті Комп’єн, що знаходиться поруч з Парижем у Франції. В цьому центрі працює понад 50 висококваліфікованих наукових співробітників.

Наші дослідники займаються науковими проєктами в галузі хімії, фармакології, мікробіології та проводять клінічні випробування. Вони працюють над трьома основними завданнями:

 • постійним розвитком продукції Biocodex
 • пошуком нових показань для наших препаратів
 • інноваціями в галузі створення нових лікарських форм.
sample_about_us-3
sample_about_us-2
Головні галузі наших досліджень:
 • гастроентерологія
 • пробіотики та різні сфери їх застосування
 • центральна нервова система

Команда дослідників Biocodex працюють над створенням екологічно-безпечних методів синтезу, гарантуючи високу якість активних інгредієнтів у наших фармацевтичних продуктах. Вони також вивчають механізми дії наших лікарських засобів, медичних пристроїв і харчових добавок, а також оцінюють їх ефективність та толерантність. Весь наш науково-дослідний потенціал спрямований на покращення самопочуття наших пацієнтів.

Один з наших найважливіших досягнень у сфері наукових досліджень – це розробка орфанного препарату під назвою «Діакоміт®», який призначений для лікування рідкісної та дуже важкої форми епілепсії. Цей препарат отримав медичні дозволи в різних країнах світу, включаючи Японію, Канаду, США, Аргентину, Австралію та Швейцарію.

sample_about_us-1

Виробництво

У Biocodex ми пишаємося нашими виробничими центрами, розташованими у Франції та Марокко, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки нашої продукції. Наш сучасний виробничий і логістичний центр у місті Бове, Франція, був відкритий компанією Biocodex у 1968 році і з тих пір пройшов через численні модернізації для задоволення зростаючого попиту у зв’язку з розширенням нашої компанії.

З початку 2005 року ми активно інвестуємо в сучасне обладнання та технології. В 2017 році ми встановили одну з найбільших у світі платформ для ліофілізації Saccharomyces boulardii CNCM I-745®. Цей крок був значним технічним проривом, оскільки ми змогли здійснити модернізацію без зупинки виробництва.

Ця платформа містить:
 • 30 одиниць обладнання
 • 2 біореактори по 15 000 літрів
 • Центрифугу-сепаратор
 • 2 ліофілізатори по 55 м²

ЗАВОД BIOCODEX У МІСТІ БОВЕ

Це підприємство контролює кожен етап виробництва та транспортування наших ліків. Воно відіграє важливу роль у забезпеченні високої якості нашої продукції і відповідає нашим вимогам щодо належної виробничої практики.

У Бове ми виробляємо активні фармацевтичні інгредієнти та/або пакуємо готові препарати, залежно від конкретного препарату. Наш завод є основою нашої системи якості і відповідає вимогам Французького національного агентства з безпеки лікарських засобів і медичних препаратів (ANSM), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (USFDA) та інших національних органів влади по всьому світу.

about_us_logos

Підприємство в Бове в цифрах

Понад
000 робітників
Логістичний центр площею
000
Вчасна доставка у
000 випадків
Доставка в понад
000 країн світу
Відправлення з підприємства
000 мільйонів коробок щороку.

ЗАВОД У МІСТІ КАСАБЛАНКА, МАРОККО

MicrosoftTeams-image (2)

Цей завод є нашою гордістю. Він розташований на площі 1 гектар і спеціалізується на виробництві рідких препаратів Biocodex. На цьому заводі ми контролюємо кожен етап виробництва: від початкової фази до продажу, і ретельно стежимо за якістю продукції згідно з усіма стандартами виробничої практики.

 • 40 мільйонів вироблених флаконів щороку
 • 2 виробничі лінії;
 • 50 висококваліфікованих операторів в команді
sampe-about_us_factory_line
sample_about_us_blueberry

ЗАВОД FERLUX, ЩО ЗНАХОДИТСЬЯ БІЛЯ МІСТА КЛЕРМОНТ ФЕРРАН У ФРАНЦІЇ

Завод Ferlux був придбаний нами у 2014 році і спеціалізується на вивченні та виробництві поліфенолів та екстракту чорниці, що є активним фармацевтичним інгредієнтом. Завдяки використанню сучасних біотехнологій і процесів м’якої екстракції, наш завод Ferlux виробляє високоякісні сухі екстракти з ретельно відібраних суперфруктів, що багаті на біофлавоноїди.

Підпишись, щоб отримувати нагадування про анонси подій