Контакти

Зв'язатись з Biocodex Academy

Ця контактна сторінка не замінює пораду лікаря. «Біокодекс» (Biocodex) не може відповісти на питання, які стосуються загальної медичної інформації або питань щодо вашого особистого стану здоров’я. Якщо у вас виникли запитання щодо конкретного захворювання, зверніться до фахівця.

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям в результаті використання одного з наших продуктів, спершу зверніться до медичного працівника. Якщо у вас є повідомлення щодо якості, підозри з фальсифікації продукту, запит на інформацію про продукт або ви хочете повідомити про побічну дію/ небажане явище, що сталася в результаті використання продукту, ви можете зв’язатися з нами за допомогою цієї форми.

Виберіть тему «скарга на якість/інформація про побічну дію», зазначте назву відповідного продукту, потім зазначте своє ім’я (ініціали), професію, якщо ви медичний працівник, та опишіть ситуацію, вказуючи інформацію про особу, яка постраждала (ініціали, стать, вік); або опишіть повідомлення щодо якості або ваш запит про інформацію на певний продукт.

Тема
Уважно перевірте введений Вами email
1000
×

Ставлячи відмітку у графі згоди на обробку персональних даних Ви підтверджуєте, що спираючись на власне добровільне волевиявлення, Ви надаєте компанії «Біокодекс Україна», яка виступатиме у подальшому володільцем Ваших персональних даних, свою однозначну згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до наведених нижче умов.

Мета обробки персональних даних:

  • інформування з використанням електронної пошти, месенджерів та інших засобів електронної та телефонної комунікації про конференції, круглі столи, семінари та/або будь-які інші наукові та/або освітні заходи, які проводить компанія «Біокодекс Україна»;
  • надання інформації з використанням електронної пошти, месенджерів та інших засобів електронної комунікації щодо наукових досягнень, зокрема, але не виключно, про вивчення мікробіоти людини.

Обсяг обробки Ваших персональних даних може включати, у тому числі збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення та знищення відповідних Ваших персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем. При цьому Ви надаєте компанії «Біокодекс Україна» згоду на поширення (передачу) Ваших персональних даних та/або надання права часткової або повної обробки Ваших персональних даних будь-яким третім особам (включаючи будь-яких афілійованих осіб) у межах зазначеної вище мети обробки та за умови дотримання вимог законодавства щодо захисту таких персональних даних без повідомлення мене про таку передачу.

Строк обробки Ваших персональних даних є необмеженим, але не більше ніж це необхідно відповідно до мети обробки, передбаченої цією електронною Згодою.

Зі своїми правами щодо обробки персональних даних, передбачених ч. 2 ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», Ви були ознайомлені.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо обробки Ваших персональних даних, будь-ласка звертайсь за наведеною нижче контактною інформацією до компанії «Біокодекс Україна»:

Адреса для листування: Україна, 04073, м. Київ, пр-т С. Бандери, 28 А (літера Г), 8-й поверх.

Телефон/факс: +380 (44) 237-77-84.

Е-mail: office@biocodex.ua

Підпишись, щоб отримувати нагадування про анонси подій