Кишківник – це імунний орган ?

Дата

15.06.2021

Упс..підтвердіть що ви лікар, щоб переглянути відео

Програма

  1. Мікроби починають заселяти наш кишківник ще в момент народження, а може навіть раніше. З цього часу починається діалог між мікробіотою та клітинами людини. Взаємодія з епітеліальними клітинами відіграє вирішальну роль в формуванні структур кишківника через вроджені та адаптивні (набуті) імунні механізми.
  2. Наша мікробіота щоденно приймає участь у формуванні оральої толерантності та імунному виключенні – першій лінії захисту від патогенів завдяки секреторним імуноглобулінам А (sIgA), що попереджають взаємодію антигенів із слизовою оболонкою. Всі ці процеси призводять до зміцнення нашого здоров’я.
  3. Професор Франциско Гварнер (Francisco Guarner), гастроентеролог-консультант в Університетському госпіталі Валль д’Хеброна, (Барселона, Іспанія) проведе лекцію з цієї важливої теми взаємодії між імунною системою та кишковою мікробіотою та її порушень.
  4. Антибіотики та інфекції можуть спричинити дисбіоз кишкової мікробіоти та призвести до розвитку запалення та широкого спектру захворювань.

Проф. Гварнер також обговорить використання пробіотиків з метою захисту та підтримки гастроінтестинального імунітету.

 

Спікер: Франциско Гварнер (Francisco Guarner)

Посада: гастроентеролог-консультант в Університетському госпіталі Vall d’Hebron і старший дослідник Науково-дослідного інституту Vall d’Hebron в Барселоні, Іспанія

• Член Комітету рекомендацій і публікацій Всесвітньої гастроентерологічної організації (World Gastroenterology Organization, WGO)
• Голова Керівного комітету Міжнародного консорціуму мікробіому людини (International Human Microbiome Consortium)
• Член Наукового комітету Секції мікробіоти кишечника Європейського товариства нейрогастроентерології та моторики (European Society of Neurogastroenterology & Motility)
• Член правління Іспанського товариства мікробіоти, пробіотиків та пребіотиків

Для кого

gastroenterologist
Гастроентерологам
family_doctor
Сімейним лікарям
Підпишись, щоб отримувати нагадування про анонси подій